MR055A272KAA
MFR.Part #
MR055A272KAA
JLCPCB Part #
C1646061
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.7nF 5.08mm 50V C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded