MR051C391KAA
MFR.Part #
MR051C391KAA
JLCPCB Part #
C1640228
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 390pF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded