MR051A511GAA
MFR.Part #
MR051A511GAA
JLCPCB Part #
C1646754
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 510pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded