MR045A100KAA
MFR.Part #
MR045A100KAA
JLCPCB Part #
C1645859
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10pF 2.54mm 50V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded