LMXS121JM470HTAS
MFR.Part #
LMXS121JM470HTAS
JLCPCB Part #
C2047056
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.5A 47uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS