LMXS0704M471DTAS
MFR.Part #
LMXS0704M471DTAS
JLCPCB Part #
C2047519
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.8Ω 190mA 190mA 470uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS