LMLP1313M1R5DTAS
MFR.Part #
LMLP1313M1R5DTAS
JLCPCB Part #
C1858096
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1.5uH 23A 3.4mΩ 48A ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS