LMLP1011M8R2DTAS
MFR.Part #
LMLP1011M8R2DTAS
JLCPCB Part #
C1858082
Package
SMD,11.2x10mm
Description
26mΩ 7A 8.2uH 9A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS