LMLP0808N6R8CTAS
MFR.Part #
LMLP0808N6R8CTAS
JLCPCB Part #
C1849997
Package
SMD,8x8mm
Description
25mΩ 3.7A 4A 6.8uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS