LMLP0808N4R7CTAS
MFR.Part #
LMLP0808N4R7CTAS
JLCPCB Part #
C17548151
Package
SMD,8x8mm
Description
18mΩ 4.1A 4.7A 4.7uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS