LMLP0808M220CTAS
MFR.Part #
LMLP0808M220CTAS
JLCPCB Part #
C17431089
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2A 2.2A 22uH 66mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS