LMLP07C7M2R2DTAS
MFR.Part #
LMLP07C7M2R2DTAS
JLCPCB Part #
C17218288
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 12mΩ 14A 2.2uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS