LMLP07C7M220DTAS
MFR.Part #
LMLP07C7M220DTAS
JLCPCB Part #
C17487895
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
170mΩ 2.5A 22uH 5.5A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS