LMLP07C7M1R0DTAS
MFR.Part #
LMLP07C7M1R0DTAS
JLCPCB Part #
C17651933
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
15A 1uH 20A 6.5mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS