LMLP07A7M8R2DTAS
MFR.Part #
LMLP07A7M8R2DTAS
JLCPCB Part #
C1857999
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4.5A 54mΩ 6A 8.2uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS