LMLP0707M220DTAS
MFR.Part #
LMLP0707M220DTAS
JLCPCB Part #
C1858211
Package
SMD,6.6x7mm
Description
1.5A 2.5A 22uH 236mΩ ±20% SMD,6.6x7mm Power Inductors ROHS