LMLP06D6M680CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6M680CTAS
JLCPCB Part #
C17651751
Package
SMD,6x6mm
Description
1A 330mΩ 68uH 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS