LMLP06D6M220CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6M220CTAS
JLCPCB Part #
C17341953
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.9A 115mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS