LMLP06D6M150CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6M150CTAS
JLCPCB Part #
C17250862
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 15uH 2.3A 77mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS