LMLP06D6M101CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6M101CTAS
JLCPCB Part #
C17553898
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 500mΩ 700mA 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS