LMLP06D6M100CTAS
MFR.Part #
LMLP06D6M100CTAS
JLCPCB Part #
C17494023
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.5A 3A 47mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS