LMLP06C6N6R0CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6N6R0CTAS
JLCPCB Part #
C17454576
Package
SMD,6x6mm
Description
2.5A 2.5A 40mΩ 6uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS