LMLP06C6N4R7CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6N4R7CTAS
JLCPCB Part #
C17377898
Package
SMD,6x6mm
Description
2.7A 31mΩ 3A 4.7uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS