LMLP06C6N3R0CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6N3R0CTAS
JLCPCB Part #
C17428120
Package
SMD,6x6mm
Description
23mΩ 3.4A 3.6A 3uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS