LMLP06C6N2R2CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6N2R2CTAS
JLCPCB Part #
C17444705
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 20mΩ 3.7A 4.2A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS