LMLP06C6M330CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6M330CTAS
JLCPCB Part #
C17309132
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.1A 220mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS