LMLP06C6M150CTAS
MFR.Part #
LMLP06C6M150CTAS
JLCPCB Part #
C17412253
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 1.8A 15uH 95mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS