LMLP06B6N6R8CTAS
MFR.Part #
LMLP06B6N6R8CTAS
JLCPCB Part #
C17465969
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2A 6.8uH 85mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS