LMLP06B6N4R7CTAS
MFR.Part #
LMLP06B6N4R7CTAS
JLCPCB Part #
C17502382
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2A 4.7uH 58mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS