LMLP0606M100CTAR
MFR.Part #
LMLP0606M100CTAR
JLCPCB Part #
C17201734
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 1A 500mΩ 850mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS