LMLP05A6M6R8DTAS
MFR.Part #
LMLP05A6M6R8DTAS
JLCPCB Part #
C1858036
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
130mΩ 2.4A 3.8A 6.8uH ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS