LMLP05A6M1R5DTAS
MFR.Part #
LMLP05A6M1R5DTAS
JLCPCB Part #
C1858038
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.5uH 26.5mΩ 5.5A 9.8A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS