LMLP0506M4R7DTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP0506M4R7DTAS
JLCPCB Part #
C1858004
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 50mΩ 5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS