LMLP0506M3R3DTAS
MFR.Part #
LMLP0506M3R3DTAS
JLCPCB Part #
C17262502
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.3uH 38mΩ 5A 6A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS