LMLP04B4M470CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4M470CTAS
JLCPCB Part #
C17295543
Package
SMD,4x4mm
Description
420mA 47uH 570mA 650mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS