LMLP04B4M220CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4M220CTAS
JLCPCB Part #
C17349064
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 360mΩ 590mA 800mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS