LMLP04B4M150CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4M150CTAS
JLCPCB Part #
C17412517
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 280mΩ 650mA 940mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS