LMLP04A4N3R3CTAS
MFR.Part #
LMLP04A4N3R3CTAS
JLCPCB Part #
C17512732
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 130mΩ 3.3uH 980mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS