LMLP0404N4R7CTAS
MFR.Part #
LMLP0404N4R7CTAS
JLCPCB Part #
C17443000
Package
SMD,4x4mm
Description
210mΩ 4.7uH 750mA 900mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS