LMLP0404N2R2CTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP0404N2R2CTAS
JLCPCB Part #
C17620023
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15A 150mΩ 2.2uH 890mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS