LMLP0404M470CTAS
MFR.Part #
LMLP0404M470CTAS
JLCPCB Part #
C17288093
Package
SMD,4x4mm
Description
1.81Ω 240mA 280mA 47uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS