LMLP0404M330CTAS
MFR.Part #
LMLP0404M330CTAS
JLCPCB Part #
C17262103
Package
SMD,4x4mm
Description
1.54Ω 280mA 300mA 33uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS