LMLP0404M220CTAS
MFR.Part #
LMLP0404M220CTAS
JLCPCB Part #
C17691720
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 360mA 400mA 870mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS