LCCI0402S5N6GTAR
MFR.Part #
LCCI0402S5N6GTAR
JLCPCB Part #
C6583860
Package
0402
Description
230mΩ 4.5GHz 5.6nH 600mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS