HLC021R2BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLC021R2BTTR
JLCPCB Part #
C1330936
Package
0402
Description
1.2nH 110mΩ 20GHz 24@450MHz 751mA 0402 Inductors (SMD) ROHS