F981A225MMA
MFR.Part #
F981A225MMA
JLCPCB Part #
C1954633
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 23mA@100kHz 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS