F980J336MMA
MFR.Part #
F980J336MMA
JLCPCB Part #
C1954146
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 22mA@100kHz 33uF 6.3V 8Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS