F950J476MSAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950J476MSAAQ2
JLCPCB Part #
C1954778
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 900mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS