F931D476KCC
MFR.Part #
F931D476KCC
JLCPCB Part #
C1955775
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω@100kHz 20V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS