F930J157KCC
MFR.Part #
F930J157KCC
JLCPCB Part #
C1954787
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 700mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS